Веберіть мову:

Наші Контакти

Тел: +38067-563-92-11

Тел: +38067-563-31-96

Адреса: м.Дніпро,
вул. Харківська 11, другий поверх

Ми працюємо: з 10-00 до 19-00 з понеділка по п'ятницю
У вихідні - за домовленістю

Ви можете розрахуватися готівкою, також ми працюємо з безготівковими розрахунками та з бюджетними організаціями. Приймаємо участь у ProZorro

Наша робота!

Юбка

Голосування

Нужна ли вам услуга выезда на дом, в офис? Знаете ли вы, о том, что такая услуга нами оказывается?

View Results

Loading ... Loading ...

успешные людиІ Київ і Харків сходять з розуму, приватні підприємці, які не ведуть діяльність штурмують реєстраційні служби щоб закритись до Нового Року. Пов’язано це з тим, що навіть нульові ППшники з 1 січня будуть щомісячно сплачує податок 704 грн.

Наскільки мені відомо в реєстраційній службі Дніпра, яка переїхала за адресою вул. Комсомольська (яка тепер Айдаровская) 58 , черги є, але не критичні. Знайомий з Києва висловив припущення, що це через непоінформованість громадян.

Слухати

Тому вношу свої “5 копійок”: уважно згадуємо чи не є ви приватним підприємцем (може колись відкрилися і забули), беремо ноги в руки і на Айдаровскую 58, місце дислокації реєстраційної служби. З собою треба мати паспорт і код, плюс бланк заяви про закриття ПП(його можна придбати там за 1 грн).

Черги не лякаємося, 704 грн кожен місяць на порожньому місці страшніше, здаємо заяву і отримуємо опис (документ, що підтверджує що ви здали заяву). Все. Ви майже перестали бути приватним підприємцем, головне платити податок не будете.

Наступний етап-рідна податкова, але це вже можна і в наступному році (хоча краще не затягувати, там черг немає зараз).

Пам’ятайте про те, що податкова жартів не любить, а особливо жартів з грошима і податками.

Позбавляйтеся від усього непотрібного, в тому числі і від ПП яке не приносить дохід, а з 1 січня тільки витрата.

П. С. порада стосується тільки “мертвих” ПП

Якщо матеріал на нашому сайті вам здається корисним – не забувайте поділитися їм у соціальних мережах зі своїми друзями.

Зверніть будь ласка увагу що для активних користувачів ми надаємо знижки та бонуси

Наше ательє надає послуги з пошиття чоловічої, жіночої та дитячої одежі у місті Дніпро та по Україні, також ми виконуємо ремонт та пошив шуб та хутряних виробів та співпрацюємо з танцювальними колективами. Можлива оплата по безналу. Працюємо у Prozorro

В нашому ательє ви можете також замовити пошиття одежі по її фото. Подробиці дивіться на сайті на у наших соціальних групах

Коментувати не дозволено.