Выберите язык:

Контакты

Тел: +38067-563-92-11

Тел: +38067-563-31-96

Адрес: г.Днепр,
ул. Харьковская 11, второй этаж

Время работы: с 9-30 до 19 Пн-Пт.
В выходные - по предварительной записи

Работаем за наличный, безналичный расчет и c бюджетными организациями. Участник торгов в ProZorro

Наша работа!

Костюм для скайдинга

Голосование

Нужна ли вам услуга выезда на дом, в офис? Знаете ли вы, о том, что такая услуга нами оказывается?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

выпускные платья на заказБуває таке, що починаєш писати на одну тему, заглядаєш в пошукову систему в пошуках потрібної інформації, та…..загубився в нетрях цікавого. Так і тут, будучи на показі, про який я писала, почула цікаву фразу: “український КЗПП ввели професію демонстратора одягу завдяки “Дому Моди Хрещатик”….ну і сьогодні, коли писала пост про українську модель в Живому Журналі, вирішила перевірити, чи це так. І загубилася прочитала цікаву історію, про те, як з’явилася професія модель і з чого все починалося.

Наприклад, ви знали, що перші моделі-це були звичайні танцівниці та актриси, які вдягали чорне плаття, під горло, під низ демонстрованої одягу?
Робилося це для того, що б одяг не доторкався до тіла “моделі”
(враховуючи роль гігієни в ті часи така обережність цілком логічна).
Але все одно була проблема, дами з світського суспільства не сильно горіли бажанням купувати одяг, яку одягала простолюдинка


Хоча, якщо вже зовсім заглиблюватися в історію, то спочатку були великі, в людський зріст, дерев’яні ляльки-пандори, яких торговці возили з собою, ну і одягали в зразки модних нарядів. Звичайно це більше призначалося для аристократії, адже як інакше їй було дізнаватися, сидячи в своїх маєтках, про те, що носить столиця.

Перша згадка про модельне бюро було в Америці, в 1915 році, і приблизно в той же час, в Лондоні (1890 року) мадам Люсіль, влаштувала грандіозний показ, за участю 150 манекенниць.

Але як дівчата-моделі, це були танцівниці, актриси, найняті для разової роботи.
То про що я писала вище, на початку посту.

Проблема була в тому, що для аристократок такі моделі були чимось середнім між домашньою прислугою і співачками кабаре. Компроміс був знайдений, коли до Парижа привезли перших професійних моделей з Америки. Пізніше, у 20-ті роки проблема вирішена остаточно. В Російській імперії переворот, Європу заполонили селяни аристократи, з вихованими елегантними дружинами, дочками, багато з яких стали моделями.

Аристократії Європи було простіше змиритися з тим, що вони набували наряд, який їм показувала особа з “блакитною кров’ю”
Після Першої світової війни найбільші французькі Будинки моди Jean Patou, Christian Dior і Chanel користувалися послугами манекенниць. Дівчата брали в будинку моди нові сукні, з’являлися в них на публіці, розповідали журналістам і гостям про походження нарядів. Ні про яких сучасних дефіле не було мови. Вміння подати себе, блискучі манери та гарна освіта — ось що подавалася разом з вечірніми туалетами.

А вже після другої світової, жила була…
…жила була в Америці, в Лос-Анджелесі, Ейлін Форд. На той момент манекенниці заробляли мало, і економили на всьому, в тому числі і на житло-жили по 4-6 осіб в одній квартирі. Ейлін жила в одній квартирі з манекенницями, а так як сама була не дуже приваблива, то займалася в основному тим, що приймала дзвінки для інших дівчат. В якийсь момент це переросло в бізнес, і відоме модельне агентство Ford models.

Ідею підхопили, почали розвивати…..

выпускное платье за 750 грнТільки СРСР жив у своєму світі, який дуже добре описаний у фільмі “Червона королева”, демонстратори одягу, які виїжджають за кордон, перевірялися на лояльність, охоронялися партійними працівниками, а по приїзду їм не рекомендувалося особливо поширюватися про те, як там.

Так, наприклад, тільки тридцять п’ять років тому зі сторінок журналу LOFFICIEL дізналися, що під час Всесвітньої виставки в Монреалі в 1967 році киянка Тетяна Козеева була обрана «Міс Монреаль», і її фото прикрашало обкладинки канадських журналів. В самому Радянському Союзі про таке воліли мовчати.

Можливо ще, років через 100, нові наряди нам будуть показувати 3-Д демонстратори, ну або відразу можна буде модель, яка подобатися побачити на собі….вгадати розвиток технологій складно. Так само складно уявити ті шаблони жіночої краси, на які будуть шити модельєри свої наряди.

Тому висновок один: поживемо-побачимо, головне що-б не заважали жити і розвиватися

Источник

Якщо матеріал на нашому сайті вам здається корисним — не забувайте поділитися їм у соціальних мережах зі своїми друзями.

Зверніть будь ласка увагу що для активних користувачів ми надаємо знижки та бонуси

Наше ательє надає послуги з пошиття чоловічої, жіночої та дитячої одежі у місті Дніпро та по Україні, також ми виконуємо ремонт та пошив шуб та хутряних виробів та співпрацюємо з танцювальними колективами. Можлива оплата по безналу. Працюємо у Prozorro

В нашому ательє ви можете також замовити пошиття одежі по її фото. Подробиці дивіться на сайті на у наших соціальних групах

Обсуждение закрыто.